Na rzecz kogo kredyt z egzekutorem

Zajęcie komornicze czy figurowanie w bazie BIK nie musi być powodem, dla którego delikwent nie dostanie kredytu na niedużą kwotę. Z myślą o tego typu konsumentach powstała pożyczka z komornikiem, jaka jest udzielana przez firmy pożyczkowe na ułatwionych przepisach. Wystarczy uzupełnienie wniosku online, by zdołać wprowadzać w życie własne plany.

Dla kogo sprawna pożyczka

Klasyczne szybkie pożyczki gotówkowe, zwane chwilówkami, są przeznaczone dla osób, które gwałtownie potrzebują finansów na dowolny cel. O taką pożyczkę może wnioskować jednostka, która zdobywa stałe środki utrzymania, posiada dowód osobisty oraz posiada rachunek osobisty w którymś z banków. Tryb przyznania takiej pożyczki jest wybitnie prosty: konsument wypełnia wniosek kredytowy na stronie firmy pożyczkowej, żeby w ciągu kilku minut poznać wolę firmy pożyczkowej. Kolejnym cyklem kontroli jest zarządzenie przelewu na niewielką kwotę, w większości wypadków około 1 zł, na rachunek w banku instytucji pożyczkowej, by na ten sam rachunek bankowy była wydawana użyczona pożyczka. Od uzupełnienia wniosku do przelania pożyczki na rachunek w banku mijają nie więcej niż 2 dni robocze, przy czym zadłużony w wypadku 1 pożyczki powinien oprócz tego podjąć decyzję o sposobie parafowania umowy finansowej (może to zrobić online, może także parafować dokumenty wysłane przez kuriera).

Na użyczenie pożyczki z komornikiem mogą liczyć przede wszystkim ci kontrahenci, u których zajęcie komornicze jest wynikiem niezapłaconych mandatów czy alimentów oraz gdy są to akcje komornicze na małe sumy. Ze względu na modyfikację regulaminów agencje pożyczkowe wydłużają okres oddania pożyczki z komornikiem do 12, a nawet 24 miesięcy, podnosząc równocześnie sumę pożyczki nawet do 10 000 zł.

Comments are closed.